1808J0250222KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J0250222KDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 25V X7R 1808
Foi de date: 1808J0250222KDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J0250222KDR
Număr parc 1808J0250222KDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 2200PF 25V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 249426 pcs Fișa cu date 1808J0250222KDR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 2200pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - Starea RoHS -
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări AEC-Q200
Polarizare 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1808J0250222KDR Stil de plumb 0.079" (2.00mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 2200PF 25V X7R 1808