1808J0160151GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808J0160151GFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1808
Foi de date: 1808J0160151GFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808J0160151GFT
Număr parc 1808J0160151GFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135387 pcs Fișa cu date 1808J0160151GFT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 16V
Toleranţă 150pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - Starea RoHS -
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1808J0160151GFT Stil de plumb 0.079" (2.00mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 150pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Descriere CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1808