1410J0250822MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410J0250822MCRE03 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1410J0250822MCRE03
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1410
Foi de date: 1410J0250822MCRE03.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1410J0250822MCRE03
Număr parc 1410J0250822MCRE03 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1410 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105071 pcs Fișa cu date 1410J0250822MCRE03.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1410 (3727 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (X2Y) Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric) capacitanță 8200pF
Aplicații Bypass, Decoupling
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: MULTIGIG RT T1 1" DC FULL LEFT C