1210Y6300180FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y6300180FCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y6300180FCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 18PF 630V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210Y6300180FCT.pdf2.1210Y6300180FCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y6300180FCT
Număr parc 1210Y6300180FCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 18PF 630V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85747 pcs Fișa cu date 1.1210Y6300180FCT.pdf2.1210Y6300180FCT.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 18pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 18pF