1210Y2K05P60CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2K05P60CCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y2K05P60CCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 2KV C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210Y2K05P60CCT.pdf2.1210Y2K05P60CCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y2K05P60CCT
Număr parc 1210Y2K05P60CCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5.6PF 2KV C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126687 pcs Fișa cu date 1.1210Y2K05P60CCT.pdf2.1210Y2K05P60CCT.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 5.6pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 5.6pF