1210Y1K50681KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K50681KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y1K50681KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 680PF 1.5KV X7R 1210
Foi de date: 1.1210Y1K50681KXT.pdf2.1210Y1K50681KXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y1K50681KXT
Număr parc 1210Y1K50681KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 680PF 1.5KV X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 259920 pcs Fișa cu date 1.1210Y1K50681KXT.pdf2.1210Y1K50681KXT.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 680pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) capacitanță 680pF