1210Y1003P90CFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1003P90CFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y1003P90CFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1210Y1003P90CFT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y1003P90CFT
Număr parc 1210Y1003P90CFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101571 pcs Fișa cu date 1210Y1003P90CFT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 3.9pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) capacitanță 3.9pF