1210Y1000394MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000394MDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y1000394MDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.39UF 100V X7R 1210
Foi de date: 1210Y1000394MDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y1000394MDT
Număr parc 1210Y1000394MDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.39UF 100V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100783 pcs Fișa cu date 1210Y1000394MDT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.39µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) capacitanță 0.39µF