1210Y0630561GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0630561GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y0630561GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210Y0630561GCT.pdf2.1210Y0630561GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y0630561GCT
Număr parc 1210Y0630561GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 560PF 63V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127540 pcs Fișa cu date 1.1210Y0630561GCT.pdf2.1210Y0630561GCT.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 560pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 560pF