1210Y0630103MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0630103MDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y0630103MDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 63V X7R 1210
Foi de date: 1210Y0630103MDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y0630103MDR
Număr parc 1210Y0630103MDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 63V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174656 pcs Fișa cu date 1210Y0630103MDR.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) capacitanță 10000pF