1210Y0250821FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y0250821FFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1210Y0250821FFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y0250821FFR
Număr parc 1210Y0250821FFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45541 pcs Fișa cu date 1210Y0250821FFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 820pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1210Y0250821FFR Stil de plumb 0.079" (2.00mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 820pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 1210