1210Y0250562FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0250562FCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210Y0250562FCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210Y0250562FCT.pdf2.1210Y0250562FCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1210Y0250562FCT
Număr parc 1210Y0250562FCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52017 pcs Fișa cu date 1.1210Y0250562FCT.pdf2.1210Y0250562FCT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 5600pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 5600pF