1210J6300562KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J6300562KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J6300562KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5600PF 630V X7R 1210
Foi de date: 1.1210J6300562KXT.pdf2.1210J6300562KXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1210J6300562KXT
Număr parc 1210J6300562KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5600PF 630V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 285857 pcs Fișa cu date 1.1210J6300562KXT.pdf2.1210J6300562KXT.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 5600pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) capacitanță 5600pF