1210J1K00821FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00821FCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J1K00821FCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 820PF 1KV C0G/NP0 1210
Foi de date: 1.1210J1K00821FCR.pdf2.1210J1K00821FCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210J1K00821FCR
Număr parc 1210J1K00821FCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 820PF 1KV C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75143 pcs Fișa cu date 1.1210J1K00821FCR.pdf2.1210J1K00821FCR.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 820pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 820pF