1210J1K00123KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J1K00123KXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1210
Foi de date: 1210J1K00123KXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210J1K00123KXR
Număr parc 1210J1K00123KXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204258 pcs Fișa cu date 1210J1K00123KXR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 1000V (1kV)
Toleranţă 0.012µF Grosime (Max) X7R (2R1)
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări AEC-Q200 Polarizare 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1210J1K00123KXR
Stil de plumb 0.079" (2.00mm) Înălțime - așezată (Max) -
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.012µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 1210