1210J1000470GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1000470GAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J1000470GAT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 1210
Foi de date: 1210J1000470GAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210J1000470GAT
Număr parc 1210J1000470GAT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68063 pcs Fișa cu date 1210J1000470GAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 47pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) capacitanță 47pF