1210J0160822KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0160822KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J0160822KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 16V X7R 1210
Foi de date: 1.1210J0160822KXT.pdf2.1210J0160822KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210J0160822KXT
Număr parc 1210J0160822KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8200PF 16V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200739 pcs Fișa cu date 1.1210J0160822KXT.pdf2.1210J0160822KXT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) capacitanță 8200pF