1210J0100471KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210J0100471KCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1210
Foi de date: 1210J0100471KCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210J0100471KCT
Număr parc 1210J0100471KCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299533 pcs Fișa cu date 1210J0100471KCT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Toleranţă 470pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1210J0100471KCT
Stil de plumb 0.079" (2.00mm) Înălțime - așezată (Max) -
Rata de eșec - Descriere extinsă 470pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 1210