1206Y5000473KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000473KJT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y5000473KJT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 500V X7R 1206
Foi de date: 1206Y5000473KJT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y5000473KJT
Număr parc 1206Y5000473KJT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.047UF 500V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 312918 pcs Fișa cu date 1206Y5000473KJT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1608-1076-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.047µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.047µF Aplicații Boardflex Sensitive