1206Y5000273JET
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000273JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y5000273JET
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.027UF 500V X7R 1206
Foi de date: 1206Y5000273JET.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y5000273JET
Număr parc 1206Y5000273JET Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.027UF 500V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 180873 pcs Fișa cu date 1206Y5000273JET.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.027µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.027µF