1206Y5000103KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000103KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y5000103KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
Foi de date: 1.1206Y5000103KXT.pdf2.1206Y5000103KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y5000103KXT
Număr parc 1206Y5000103KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 10000PF 500V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 332384 pcs Fișa cu date 1.1206Y5000103KXT.pdf2.1206Y5000103KXT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1608-1069-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații Boardflex Sensitive