1206Y3000161FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y3000161FQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y3000161FQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 160PF 300V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206Y3000161FQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y3000161FQT
Număr parc 1206Y3000161FQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 160PF 300V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38255 pcs Fișa cu date 1206Y3000161FQT.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 160pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 160pF