1206Y2500821MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y2500821MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1206
Foi de date: 1206Y2500821MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y2500821MXR
Număr parc 1206Y2500821MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 493667 pcs Fișa cu date 1206Y2500821MXR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 250V
Toleranţă 820pF Grosime (Max) X7R (2R1)
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări AEC-Q200 Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1206Y2500821MXR
Stil de plumb 0.063" (1.60mm) Înălțime - așezată (Max) -
Rata de eșec - Descriere extinsă 820pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 1206