1206Y2000183KER
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2000183KER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y2000183KER
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.018UF 200V X7R 1206
Foi de date: 1206Y2000183KER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y2000183KER
Număr parc 1206Y2000183KER Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.018UF 200V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240885 pcs Fișa cu date 1206Y2000183KER.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.018µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.018µF