1206Y2000152JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2000152JDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y2000152JDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 200V X7R 1206
Foi de date: 1206Y2000152JDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y2000152JDR
Număr parc 1206Y2000152JDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1500PF 200V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 234602 pcs Fișa cu date 1206Y2000152JDR.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1500pF