1206Y1K22P20CCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K22P20CCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y1K22P20CCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 2.2PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206Y1K22P20CCR.pdf2.1206Y1K22P20CCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y1K22P20CCR
Număr parc 1206Y1K22P20CCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 2.2PF 1.2KV C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 218460 pcs Fișa cu date 1.1206Y1K22P20CCR.pdf2.1206Y1K22P20CCR.pdf
Tensiune - evaluat 1200V (1.2kV) Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 2.2pF ±0.25pF 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 2.2pF