1206Y1K00472KST
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K00472KST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y1K00472KST
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206
Foi de date: 1.1206Y1K00472KST.pdf2.1206Y1K00472KST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y1K00472KST
Număr parc 1206Y1K00472KST Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 224605 pcs Fișa cu date 1.1206Y1K00472KST.pdf2.1206Y1K00472KST.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1608-1321-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 4700pF