1206Y1K00101KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K00101KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y1K00101KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 100PF 1KV X7R 1206
Foi de date: 1.1206Y1K00101KXT.pdf2.1206Y1K00101KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y1K00101KXT
Număr parc 1206Y1K00101KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 100PF 1KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110497 pcs Fișa cu date 1.1206Y1K00101KXT.pdf2.1206Y1K00101KXT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1608-1402-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
capacitanță 100pF Aplicații Boardflex Sensitive