1206Y0630473KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y0630473KDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 63V X7R 1206
Foi de date: 1206Y0630473KDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y0630473KDR
Număr parc 1206Y0630473KDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.047UF 63V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 355425 pcs Fișa cu date 1206Y0630473KDR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 63V
Toleranţă 0.047µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări AEC-Q200
Polarizare 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1206Y0630473KDR Stil de plumb 0.063" (1.60mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.047µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 0.047UF 63V X7R 1206