1206Y0500561KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500561KDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y0500561KDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 560PF 50V X7R 1206
Foi de date: 1206Y0500561KDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y0500561KDR
Număr parc 1206Y0500561KDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 560PF 50V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 294471 pcs Fișa cu date 1206Y0500561KDR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 560pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 560pF