1206Y0500181GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500181GCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y0500181GCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206Y0500181GCT.pdf2.1206Y0500181GCT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y0500181GCT
Număr parc 1206Y0500181GCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 207057 pcs Fișa cu date 1.1206Y0500181GCT.pdf2.1206Y0500181GCT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 180pF