1206Y0160274KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0160274KDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y0160274KDT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206
Foi de date: 1206Y0160274KDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y0160274KDT
Număr parc 1206Y0160274KDT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188391 pcs Fișa cu date 1206Y0160274KDT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.27µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.27µF