1206J2K04P70DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2K04P70DCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J2K04P70DCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4.7PF 2KV C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206J2K04P70DCR.pdf2.1206J2K04P70DCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J2K04P70DCR
Număr parc 1206J2K04P70DCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4.7PF 2KV C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 412400 pcs Fișa cu date 1.1206J2K04P70DCR.pdf2.1206J2K04P70DCR.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7pF ±0.5pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 4.7pF