1206J2K00151JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2K00151JXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J2K00151JXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 150PF 2KV X7R 1206
Foi de date: 1.1206J2K00151JXR.pdf2.1206J2K00151JXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J2K00151JXR
Număr parc 1206J2K00151JXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 150PF 2KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 354691 pcs Fișa cu date 1.1206J2K00151JXR.pdf2.1206J2K00151JXR.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 150pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 150pF