1206J2505P60BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2505P60BCT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J2505P60BCT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206J2505P60BCT.pdf2.1206J2505P60BCT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1206J2505P60BCT
Număr parc 1206J2505P60BCT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129376 pcs Fișa cu date 1.1206J2505P60BCT.pdf2.1206J2505P60BCT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 5.6pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 5.6pF