1206J2000821JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2000821JFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J2000821JFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206J2000821JFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J2000821JFR
Număr parc 1206J2000821JFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 220934 pcs Fișa cu date 1206J2000821JFR.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 820pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 820pF