1206J1K58P20BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K58P20BCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J1K58P20BCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8.2PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Foi de date: 1.1206J1K58P20BCR.pdf2.1206J1K58P20BCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J1K58P20BCR
Număr parc 1206J1K58P20BCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8.2PF 1.5KV C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102446 pcs Fișa cu date 1.1206J1K58P20BCR.pdf2.1206J1K58P20BCR.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 8.2pF ±0.1pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) capacitanță 8.2pF