1206J1K00122KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K00122KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J1K00122KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 1KV X7R 1206
Foi de date: 1.1206J1K00122KXT.pdf2.1206J1K00122KXT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J1K00122KXT
Număr parc 1206J1K00122KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1200PF 1KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 368266 pcs Fișa cu date 1.1206J1K00122KXT.pdf2.1206J1K00122KXT.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 1200pF