1206J1000223MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000223MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J1000223MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Foi de date: 1.1206J1000223MXR.pdf2.1206J1000223MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J1000223MXR
Număr parc 1206J1000223MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 387078 pcs Fișa cu date 1.1206J1000223MXR.pdf2.1206J1000223MXR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1206J1000223KDT
1206J1000223KDT
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
In stoc: 232751 pcs
Descarca: 1206J1000223KDT.pdf
RFQ
1206J1000223MDT
1206J1000223MDT
Producători: Knowles Syfer
In stoc: 320860 pcs
Descarca: 1206J1000223MDT.pdf
RFQ
1206J1000223MXRE03
1206J1000223MXRE03