1206J1000184MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000184MXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J1000184MXR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.18UF 100V X7R 1206
Foi de date: 1.1206J1000184MXR.pdf2.1206J1000184MXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J1000184MXR
Număr parc 1206J1000184MXR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.18UF 100V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 287947 pcs Fișa cu date 1.1206J1000184MXR.pdf2.1206J1000184MXR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.18µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.18µF