1206J0630472KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0630472KFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0630472KFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 63V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206J0630472KFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0630472KFR
Număr parc 1206J0630472KFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 4700PF 63V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 241746 pcs Fișa cu date 1206J0630472KFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 63V
Toleranţă 4700pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1206J0630472KFR Stil de plumb 0.063" (1.60mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 4700pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 4700PF 63V C0G/NP0 1206