1206J0500563JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500563JDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0500563JDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
Foi de date: 1206J0500563JDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0500563JDR
Număr parc 1206J0500563JDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 260200 pcs Fișa cu date 1206J0500563JDR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.056µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.056µF