1206J0500221JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500221JFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0500221JFR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206J0500221JFR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0500221JFR
Număr parc 1206J0500221JFR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299139 pcs Fișa cu date 1206J0500221JFR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 220pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1206J0500221JFR Stil de plumb 0.063" (1.60mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206