1206J0252P20BFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0252P20BFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0252P20BFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206J0252P20BFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0252P20BFT
Număr parc 1206J0252P20BFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88320 pcs Fișa cu date 1206J0252P20BFT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 2.2pF