1206J0250271KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250271KXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0250271KXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 270PF 25V X7R 1206
Foi de date: 1.1206J0250271KXT.pdf2.1206J0250271KXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0250271KXT
Număr parc 1206J0250271KXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 270PF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 404867 pcs Fișa cu date 1.1206J0250271KXT.pdf2.1206J0250271KXT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 270pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) capacitanță 270pF