1206J0250150GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250150GFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0250150GFT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 1206
Foi de date: 1206J0250150GFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0250150GFT
Număr parc 1206J0250150GFT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192759 pcs Fișa cu date 1206J0250150GFT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 15pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută High Reliability, Automotive Evaluări -
Polarizare 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1206J0250150GFT Stil de plumb 0.063" (1.60mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable, High Temperature
Rata de eșec - Descriere extinsă 15pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Descriere CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 1206