1206J0160822KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0160822KDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206J0160822KDR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 16V X7R 1206
Foi de date: 1206J0160822KDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206J0160822KDR
Număr parc 1206J0160822KDR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 8200PF 16V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 304777 pcs Fișa cu date 1206J0160822KDR.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.063" (1.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 8200pF