1111Y300P700BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y300P700BQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1111Y300P700BQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 0.7PF 300V C0G/NP0 1111
Foi de date: 1111Y300P700BQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1111Y300P700BQT
Număr parc 1111Y300P700BQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 0.7PF 300V C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130342 pcs Fișa cu date 1111Y300P700BQT.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.070" (1.78mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.7pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) capacitanță 0.7pF