1111Y1500911KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y1500911KQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1111Y1500911KQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 910PF 150V C0G/NP0 1111
Foi de date: 1111Y1500911KQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1111Y1500911KQT
Număr parc 1111Y1500911KQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 910PF 150V C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77334 pcs Fișa cu date 1111Y1500911KQT.pdf
Tensiune - evaluat 150V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.070" (1.78mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 910pF ±10% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) capacitanță 910pF