1111Y1500161GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y1500161GQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1111Y1500161GQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 160PF 150V C0G/NP0 1111
Foi de date: 1111Y1500161GQT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1111Y1500161GQT
Număr parc 1111Y1500161GQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 160PF 150V C0G/NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68634 pcs Fișa cu date 1111Y1500161GQT.pdf
Tensiune - evaluat 150V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.070" (1.78mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0 (1B)
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie FlexiCap™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 160pF ±2% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) capacitanță 160pF